WooCommerce - Extensions - WooCommerce Bookings - en to lt translation catalogue (213 entries)

en: Edit booking
lt: Redaguoti

en: Templates
lt: Šablonai

en: Next Month
lt: Kitą mėnesį

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio elemento.

en: Export
lt: Eksportavimas

en: Cloning is forbidden.
lt: Klonavimas uždraustas.

en: Premium Support
lt: Mokama pagalba

en: Visit Premium Customer Support
lt: Mokamos pagalbos forumas

en: Docs
lt: Dokumentacija

en: View Documentation
lt: Peržiūrėti dokumentaciją

en: View booking &rarr;
lt: Peržiūrėti &rarr;

en: My Bookings
lt: Mano rezervacijos

en: No bookings available yet.
lt: Kol kas neturite rezervacijų.

en: Go Shop
lt: Peržiūrėti pasiūlymus

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Booked
lt: Rezervuota

en: The details of your booking are shown below.
lt: Jūsų rezervacijos informacija rodoma žemiau.

note: translators: 1: order date
en: Order date: %s
lt: Užsakymo data: %s

note: translators: 1: order number
en: Order number: %s
lt: Užsakymo numeris: %s

note: translators: 1: booking end date
en: Booking End Date: %s
lt: Rezervacijos pabaiga: %s

note: translators: 1: booking start date
en: Booking Start Date: %s
lt: Rezervacijos pradžia: %s

note: translators: 1: booking title
en: Booking Type: %s
lt: Rezervacijos tipas: %s

note: translators: 1: booking id
en: Booking ID: %s
lt: Rezervacijos ID: %s

note: translators: 1: booking product title
en: Booked: %s
lt: Rezervuota: %s

en: Price
lt: Kaina

en: Quantity
lt: Kiekis

note: translators: 1: checkout payment url
en: Pay for booking
lt: Mokėti už rezervaciją

note: translators: 1: checkout payment url
en: To pay for this booking please use the following link: %s
lt: Norėdami apmokėti šią rezervaciją, paspauskite nuorodą: %s

en: Your booking has been confirmed. The details of your booking are shown below.
lt: Jūsų rezervacija patvirtinta. Išsami informacija rodoma žemiau.

en: Please contact us if you have any questions or concerns.
lt: Prašome susisiekti jei turite klausimų ar pastabų.

en: We are sorry to say that your booking could not be confirmed and has been cancelled. The details of the cancelled booking can be found below.
lt: Atsiprašome, Jūsų rezervacija yra atšaukta. Išsami informacija žemiau.

note: translators: 1: billing first name translators: 1: customer first name
en: Hello %s
lt: Sveiki %s

en: End
lt: Pabaiga

en: Year
lt: Metai

en: Start
lt: Pradžia

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: week | weeks
lt[0]: savaitė
lt[1]: savaitės
lt[2]: savaičių

en: month | months
lt[0]: mėnuo
lt[1]: mėnesiai
lt[2]: mėnesių

en: Complete
lt: Atlikta

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Paid
lt: Apmokėta

en: Confirmed
lt: Patvirtinta

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: Multipart
lt: Įvairiapusis

en: Plain text
lt: Paprastasis tekstas

en: Choose which format of email to send.
lt: Pasirinkite, kokio formato el. laišką siųsti.

en: Email type
lt: El. laiško tipas

en: Recipient(s)
lt: Gavėjas (-ai)

en: Enable this email notification
lt: Įjungti šį el.laišką

en: Enable/Disable
lt: Įjungti/Išjungti

en: Free
lt: Nemokamas

en: Invalid product.
lt: Netinkamas produktas.

en: Product
lt: Produktas

en: Invalid data store.
lt: Nurodyti netinkami duomenys.

en: Timezone
lt: Laiko zona

note: translators: 1: count, 2: count
en: In Cart <span class="count">(%s)</span> | In Cart <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Krepšelyje <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Krepšelyje <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Krepšelyje <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: In Cart
lt: Krepšelyje

note: translators: 1: count, 2: count
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Cancelled
lt: Atšaukta

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Pending Confirmation
lt: Laukiama patvirtinimo

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Un-paid
lt: Neapmokėta

note: translators: 1: count, 2: count
en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Patvirtintas <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Patvirtinti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Patvirtinti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Confirmed
lt: Patvirtinta

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Paid &amp; Confirmed
lt: Apmokėta ir patvirtinta

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
lt: Išpildyta

en: This is where bookings are stored.
lt: Čia rodomos visos rezervacijos.

en: All Bookings
lt: Visos rezervacijos

[ctx: Admin menu name]
en: Bookings
lt: Rezervacijos

en: Parent Bookings
lt: Pagrindinės rezervacijos

en: No Bookings found in trash
lt: Rezervacijų šiukšlinėje nėra

en: No Bookings found
lt: Rezervacijų nėra

en: Search Bookings
lt: Ieškoti rezervacijų

en: View Booking
lt: Peržiūrėti

en: Edit Booking
lt: Redaguoti

en: Add New Booking
lt: Pridėti naują

en: Booking
lt: Rezervacija

en: Disconnect
lt: Išjungti

en: Enable logging
lt: Įjungti log'us

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Bookings
lt: Rezervacijos

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų

note: translators: %s: product duration in minutes
en: &times; %s minutes
lt: &times; %s minutės

note: translators: %s: product duration in hours
en: &times; %s hours
lt: &times; %s valandos

en: Night(s)
lt: Para (-os)

note: translators: %s: product duration in nights
en: &times; %s nights
lt: &times; %s paros

note: translators: %s product duration in days
en: &times; %s days
lt: &times; %s dienos

note: translators: %s: product duration in weeks
en: &times; %s weeks
lt: &times; %s savaitės

note: translators: %s: product duration in months
en: &times; %s Months
lt: &times; %s mėnesiai

en: Dates
lt: Datos

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Close
lt: Uždaryti

note: translators: 1: Text to insert into label string
en: Start %s
lt: Pradžia %s

en: Date
lt: Data

en: Unique identifier for the resource.
lt: Unikalus ištekliaus identifikatorius.

en: Attachment
lt: Pozicija

en: Message
lt: Pranešimas

en: Subject
lt: Tema

en: Next
lt: Naujesnis

en: Save Changes
lt: Išsaugoti

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Day
lt: Diena

en: Month
lt: Mėnuo

en: Schedule
lt: Skelbti vėliau

en: Today
lt: Šiandien

en: Label
lt: Pavad.

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Click to toggle
lt: Paspauskite, jei norite perjungti

en: Unlink
lt: Pašalinti nuorodą

en: Day(s)
lt: Diena(-os)

en: Week(s)
lt: Savaitė(-ės)

en: Month(s)
lt: Mėnuo(mėnesiai)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: to
lt: -

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: December
lt: gruodžio

en: November
lt: lapkričio

en: October
lt: spalio

en: September
lt: rugsėjo

en: August
lt: rugpjūčio

en: July
lt: liepos

en: June
lt: birželio

en: May
lt: gegužės

en: April
lt: balandžio

en: March
lt: kovo

en: February
lt: vasario

en: January
lt: sausio

en: Move to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Qty
lt: Kiekis

en: Pricing
lt: Kainos

en: Cost
lt: Kaina

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Add Booking
lt: Pridėti

en: End date:
lt: Pabaigos data:

en: Start date:
lt: Pradžios data:

en: Parent booking ID:
lt: Tėvinės Rezervacijos ID:

en: Booking specification
lt: Rezervacijos pastabos

en: Guest
lt: Svečias

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Booking status:
lt: Rezervacijos statusas:

en: Date created:
lt: Sukūrimo data:

en: Booking Details
lt: Rezervacijos informacija

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: No billing address set.
lt: Adresas neįvestas.

en: Address:
lt: Adresas:

en: Email:
lt: El.paštas:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Customer details
lt: Kliento informacija

en: All Bookable Products
lt: Visi rezervuojami produktai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: View
lt: Peržiūrėti

note: translators: 1: a href to booking id
en: Booking #%d
lt: Rezervacija #%d

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Order
lt: Rikiavimas

en: Booked By
lt: Rezervavo

en: Booked Product
lt: Rezervuojamas produktas

en: Status
lt: Būsena

en: Booking Title
lt: Rezervacijos pavadinimas

en: Mark bookings as unpaid
lt: Pažymėti kaip neapmokėta

en: Mark bookings as paid
lt: Pažymėti kaip apmokėta

en: Cancel bookings
lt: Atšaukti rezervacijas

en: Unconfirm bookings
lt: Netvirtinti rezervacijų

en: Confirm bookings
lt: Patvirtinti rezervacijas

en: Resource #
lt: Išteklius #

en: Booked by
lt: Rezervavo

en: All Day
lt: Visa diena

en: Cheatin&#8217; huh?
lt: Sukčiaujate? :)

en: No blocks available.
lt: Nėra laisvų blokų.

en: Please enter a valid date.
lt: Įveskite tinkamą datą.

en: Booking cost
lt: Rezervacijos kaina

en: This booking is unavailable.
lt: Ši rezervacija negalima.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lt: Jūs neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: Unable to add resource
lt: Nepavyko pridėti ištekliaus.

en: The resource has already been linked to this product
lt: Išteklius jau susietas su šiuo produktu.

en: Customer
lt: Pirkėjas

en: View details
lt: Peržiūrėti detales

en: Enter a name for the new resource
lt: Įveskite naujo ištekliaus pavadinimą

en: days
lt: dienos

en: hours
lt: valandos

en: minutes
lt: minutės

en: Bookable product
lt: Rezervuojamas produktas

en: Booking submitted.
lt: Rezervacija pateikta.

en: Booking saved.
lt: Rezervacija išsaugota.

en: Custom field deleted.
lt: Vartotojo laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Vartotojo laukas atnaujintas.

en: Booking updated.
lt: Rezervacija atnaujinta.

en: Availability
lt: Galimybė

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Add Range
lt: Pridėti intervalą

en: Priority
lt: Prioritetas

en: If not bookable, users won't be able to choose this block for their booking.
lt: Jei išteklius nerezervuojamas, vartotojai negalės pasirinkti šio bloko rezervacijai.

en: Bookable
lt: Rezervuojamas

en: Range
lt: Intervalas

en: Range type
lt: Intervalo tipas

en: The quantity of this resource available at any given time.
lt: Šio ištekliaus esamas kiekis bet kuriuo metu.

en: Available Quantity
lt: Esamas kiekis

en: Resource details
lt: Ištekliaus informacija

en: Edit
lt: Test!

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Parent products
lt: Tėviniai produktai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Bookable resource name
lt: Rezervuojamo ištekliaus pavadinimas
